Pakowanie i wysyłka

  •  
  •  

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć Ci towar najwyższej jakości i możliwie najniższych cenach. Zależy nam także na tym, by paczka dotarła do Twoich rąk bezpiecznie i szybko.

Opakowania

Nasze olejki i hydrolaty pakujemy w ciemne szklane butelki farmaceutyczne. Szkło nie wchodzi w reakcje chemiczne z zawartością, a oranżowy kolor zabezpiecza olejki przed szkodliwym działaniem światła. Najmniejsze opakowania (5, 10, 20 ml) są wyposażone w kroplomierze.
Żywice i pozostałe surowce pakujemy w szklane słoiczki, a większe porcje w przeznaczone do tego opakowania z tworzyw sztucznych.

Etykiety

Starannie opisujemy nasze produkty używając bardzo prostych, ekonomicznych etykiet. Takie rozwiązanie pozwala nam utrzymać dobre ceny.

Zabezpieczenie przesyłki

Zamówione przez Ciebie towary pakujemy starannie, by zabezpieczyć je przed trudami podróży. Stosujemy w tym celu różnego rodzaju amortyzatory – gazety, poduszeczki, pianki, folię bąbelkową. Są to materiały z recyklingu – to nie tylko rozwiązanie ekonomiczne, ale przede wszystkim ekologiczne. Mamy nadzieję, ze nie będziesz mieć nam tego za złe.

Koszty wysyłki

Korzystamy z usług Paczki w Ruchu, Paczkomatów Inpostu,  Kurier48 Pocztexu. Cena przesyłki wynosi 8 zł (Paczka w Ruchu), 14 zł (Paczkomaty), 13 zł (Pocztex), a przy zamówieniach powyżej 200 zł z przyjemnością bierzemy te koszty na siebie – wybierz opcję bezpłatnej przesyłki dostępnej w koszyku.

Jeśli chcesz byśmy wysłali Twoją paczkę za pośrednictwem Inpostu czy Paczki w Ruchu, upewnij się że masz w pobliżu punkt odbioru i podaj nam w uwagach do zamówienia jego numer lub adres.

Numery i adresy punktów znajdziesz pod linkami:

PACZKOMAT

PACZKA W RUCHU

Termin dostawy

Paczki nadajemy codziennie, od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni świątecznych, nie później niż następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Przesyłka powinna trafić do Ciebie w ciągu 48 godzin od momentu nadania (Pocztex), w ciągu 2 dni roboczych (Paczkomat) lub maksymalnie 4 dni roboczych (Paczka w Ruchu).


  •  
  •